Tvorba web stránok

Web stránky od spoločnosti SlovakWeb sú tvorené automaticky s administráciou pod OpenSource systémom WordPress. Je to jeden z najoblúbenejších a najrozšírenejších OpenSource systémov na svete. Môžete si tak jednoducho spravovať a doplňať Vašu web stránku aktuálnymi údajmi, článkami a novinkami. To je jeden z najväčších klúčových úspechov web stránky. Aby web stránka "žila", aby Vaši zákazníci videli, že ste firma, ktorá reálne existuje a rada informuje o svojich aktivitách. Toto docielite jedine Vašou administráciou web stránky (pre zaneprázdnené firmy ponúkame aj túto službu).

Administrácia webstránky je velmi jednoduchá. Obsahuje textový editor podobný napríklad Wordu, kde si môžete jednoducho upravovať text, pridávať obrázky, tabulky, zoznamy, prekliky a podobne. Môžete si takisto vytvárať nové web stránky, upravovať menu, písať články s novinkami alebo prevádzkovať blog s diskusiou, kde Vaši zákazníci môžu písať komentáre a reagovať na Vaše príspesvky.

Používame najnovšie technologie - HTML, PHP, JavaScript, na úpravu obrázkov PhotoShop. Vždy pamätáme na dobrý obsah web stránky. Preto našim zákazníkom vždy odporúčame ako klúčové slová, tak aj nadpisy a samotný obsah web stránky. V základnej cene pamätáme aj na SEO optimalizáciu - čo je optimalizácia pre internetové vyhladávače, aby Vaša stránka bola lepšie viditelná na internete.

Samozrejmosťou je prepojenie na sociálne siete, analýza návštevnosti pomocou služby Google Analytics a internet marketing prostredníctvom Google AdWords.

Každá webstránka obsahuje kontaktný formulár a k webstránke a web hostingu dostanete 3 e-mailové adresy.

Každá webstránka pre svoj chod potrebuje mať web hosting. Web hosting sú vlastne všetky dáta webstránka uložené na internete - teda všetky texty, obrázky a podobne. Web hosting prevádzkujeme na našom vlastnom virtuálnom servery. Cena web hostingu je už od 20 € /, rok pre menšie webstránky a od 30 € / rok bez DPH pre väčšie web stránky.

Názov web stránky sa rozumie pod pojmom web doména. Príkladom je napríklad www.slovakweb.sk. Je to lubovolný názov Vašej stránky. Je možné mať aj viacero web stránok s rôznymi názvami, ktoré sú navzájom prepojené, teda napríklad www.slovakweb.sk a www.slovenskyweb.sk. Web doménu prevádzkujeme už od 16 € / rok bez DPH.

Comments are closed.