Kto sme

...pár slov o spoločnosti SlovakWeb

Vytvárame web stránky a e-shopy za "slovenské ceny".
Naša spoločnosť sa zaoberá tvorbou web stránok a e-shopov už 8 rokov. Za ten čas sme pomohli mnohým firmám a zákazníkom propagovať svoje služby a tovar vo svete internetu. Samotná naša spoločnosť má 4 webstránky a 2 e-shopy. Preto Vám okrem tvorby ponúkame aj know - how, ako sa úspešne presadiť na internete.

Sme certifikovaným partnerom Google v oblasti Google reklamy a marketingu. Pomôžeme Vám dostať sa na prvé pozície vo vyhladávaní. Našich zákazníkov sme presvedčili, že moderná a úspešná webstránka nemusí vždy stáť viac ako 1000 €. Pri tvorbe používame najnovšie technologie a programovacie jazyky. Ponúkame vždy zákazníkovi na výber z tisícov moderných vizuálov (templatov) a naše webstránky sú robené v prostredí najlepších OpenSource systémov. Sme za to, že lepšie je využiť systém, ktorý používa niekolko milionov používatelov webstránok a e-shopov, ako vymýšlať niečo nové a testovať chyby na zákazníkovi.

 

čo ponúkame

1

Moderné web stránky a e-shopy, ktoré si môžete sami upravovať v príjemnom administračnom rozhraní. Sú postavené na najlepších OpenSource systémov, ktoré denne používajú a vylepšujú miliony užívatelov a programátorov. Navyše obsahujú tisícky rôznych doplnkov, ktoré sa dajú do Vašej stránky pridať bez zložitého programovania a upravovania.

 

2

Internetový marketing.
Pomôžeme Vám s propagovaním Vašich služieb a produktov vo svete internetu. Sme certifikovaným partnerom spoločnosti Google. Pomôžeme Vám dostať sa na prvé pozície vo vyhľadávaní. Jedine tak môžete dosiahnuť skutočný úspech vo svete internetu a zvýšiť Vaše obraty.